hakkımızda istek doseme

1958 yılında ilk atölyemiz kuruldu. Babam atölyesinin ilk adını Yavuz Döşeme koymuştu. Mesleğini eniştesinden öğrenmişti. Atölyesinin adını değiştirmeye karar verdi. Titizlikle çalıştığı atölyesinde müşterilerinin her türlü isteğini yapmaya çalışırdı. İstekler o kadar çoğalmıştı ki sonunda atölyesinin adını İSTEK DÖŞEME atölyesi olarak değiştirdi. O günden bu güne kadar oğulları vasıtasıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sayılı ustalardan birçok usta yetiştirerek hayatını kazanmaya devam etti.1969 yılında ilk oğlu doğdu adını Yavuz koydu. 1 sene sonra 2. oğlu Oğuz adını aldı 8 sene sonra bir oğlu daha oldu 3. oğlunun adını Erdal koydu 3 sene sonra 4. ve 5. çocukları dünyaya geldi. Onların adı Serdar ve Erdem oldu. 5 imiz de bu işi yapıyoruz. Bizler bu mesleğin en iyilerini öğrenerek mesleği sevdik. Babamız bizlere birçok nasihatler verdi. Müşteri hizmetinde kusursuz olmamızı, aldığımız işleri zamanında teslim etmemizi parayı en son düşünmemizi istedi.

3 tane atölyemiz hizmet vermeye devam ediyor mesleğimizin değeri gün geçtikçe değerini kaybediyor. Sanatkârın sanat eserleri baki kalır. Amacımız babamızın bize tavsiyelerini bir bir yerine getirmektir. Mesleğimizi çok sevip babamızın eserini yaşatmak istiyoruz.

 

babadan ogula koltuk doseme

Soru Cevap

koltuk doseme soru cevap

Resim Gönder

koltuk yuzdegisimi resmi gonder

Yol Tarifi

istek doseme nasil giderim

Online

73 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

tikla ara whatsapp 1